Zdrowie społeczne

Dla naszego pełnego komfortu i równowagi zdrowotnej – poza zapewnieniem potrzeb związanych ze zdrowiem fizycznym i psychicznym – są także niezwykle ważne elementy zdrowia społecznego. To umiejętność utrzymywania prawidłowych relacji z innymi ludźmi (umiejętność zawierania i podtrzymywania przyjaźni) oraz pełnienia różnych ról społecznych. Zdrowie społeczne to także rozwijanie pasji i zainteresowań, satysfakcjonujący kontakt z rodziną, przyjaciółmi i innymi osobami z naszego otoczenia, zapewnienie poczuciu przynależności, otrzymywanie i dawanie wsparcia, pełnienie różnych ról społecznych. Smart zdrowie socjalne to także dbanie o satysfakcjonującą sprawność fizyczną i wygląd fizyczny – dostosowane do konkretnych etapów naszego życia.


  • konsultacje w zakresie medycyny estetycznej
  • zabiegi medycyny estetycznej
  • couching – wsparcie w życiu zawodowym i prywatnym
  • konsultacje z dietetykiem
  • praca z trenerem personalnym
 

MEZOTERAPIA HYDRO DELUXE MAN

500 / 1000+ zł


Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów w zakresie medycyny estetycznej. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. NEUAVIA ORGANIC HYDRO DELUXE zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych co 3 tygodnie.


Zarezerwuj

TOKSYNA BOTULINOWA (1, 2 lub 3 okolice)

600, 800 lub 900 zł


Botox, czyli najpopularniejszy zabieg w medycynie estetycznej, to de facto nazwa handlowa jednego z preparatów toksyny botulinowej typu A.


Toksyna botulinowa (inaczej jad kiełbasiany) to neurotoksyna, której działanie polega na blokowaniu wydzielania acetylocholiny – neuroprzekaźnika, którego zadaniem jest m.in. przekazywanie informacji między połączeniami nerwowo-mięśniowymi. W efekcie zastosowania toksyny botulinowej uzyskujemy blokadę przewodnictwa i zahamowanie skurczów porażonego mięśnia.


Zarezerwuj

Zabieg DERMAPEN Dr Pen®

– twarz lub twarz + szyja

500+ / 650+ złOpatentowana technologia pulsujących igieł Dr Pen jest bardziej efektywna i bezpieczna niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Urządzenie Dr Pen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry za pomocą automatycznego jej nakłuwania przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia Dr Pen jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.


Zarezerwuj

OSOCZE bogatopłytkowe

500+ / 750+ zł


To preparat krwiopochodny o wysokiej zawartości tzw. płytek krwi. Uzyskuje się go z krwi obwodowej pacjenta, poprzez odwirowanie preparatu w odpowiednim separatorze. Preparat ten jest bogaty w czynniki wzrostu, stymulujące komórki macierzyste oraz fibroblasty skóry do produkcji kolagenu. Uzyskujemy regenerację uszkodzonych i postarzałych tkanek, stymulację angiogenezy, czyli procesu tworzenia własnych naczyń krwionośnych. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest idealną alternatywą dla osób uczulonych na inne preparaty oraz osób preferujących naturalne środki.


Zarezerwuj